PARACETAMOL AGMED 500 MG TBL NOB 20

Zobrazit lékovou formu

Je dostupný bez lékařského předpisu?

Ano, lék lze sehnat v lékárně i bez receptu

Má lék stanovenou úhradu z veřejného zdravotního pojištění?

Ne, nemá.

Lékař s jakou specializací může lék PARACETAMOL AGMED předepsat?

Předepsání není podmíněno lékařskou specializací.

Kde najdu informace o správném užívání léku?

Dokumenty se nepodařilo nalézt

Jaké léky jsou podobné léku PARACETAMOL AGMED?

Lék je v ATC skupině N02BE01 - paracetamol. Léky se stejnou účinnou látkou naleznete zde.

Kdo vyrábí lék PARACETAMOL AGMED?

Držitelem rozhodnutí o registraci je AGmed s.r.o., Ostrava (CZ)

Jaký je unikátní kód pro lék PARACETAMOL AGMED?

Lék má kód 0264043.

Kolik balení léku PARACETAMOL AGMED se v minulosti vydalo na recepty na území ČR?

Zobrazit spotřebu léku na recept

Kolik balení léku PARACETAMOL AGMED se v minulosti vydalo na žádanky na území ČR?

Zobrazit spotřebu léku na žádanky

PODOBNÉ PŘÍPRAVKY:

Poslední aktualizace stránky proběhla 03. 05. 2024

cross-circle