PARACETAMOL AGMED 10MG/ML INF SOL 10X100ML

Zobrazit lékovou formu

Je dostupný bez lékařského předpisu?

Ne, lék nelze získat bez receptu.

Má lék stanovenou úhradu z veřejného zdravotního pojištění?

Ne, nemá.

Lékař s jakou specializací může lék PARACETAMOL AGMED předepsat?

Předepsání není podmíněno lékařskou specializací.

Jeké je složení léku PARACETAMOL AGMED?

SÚKL neposkytuje informace o složení tohoto přípravku.

Kde najdu informace o správném užívání léku?

  • Dokumenty se nepodařilo nalézt

Jaké léky jsou podobné léku PARACETAMOL AGMED?

Lék je v ATC skupině N02BE01 - PARACETAMOL. Léky se stejnou účinnou látkou naleznete zde.

Kdo vyrábí lék PARACETAMOL AGMED?

AGmed s.r.o., Ostrava (CZ)

Je lék ve výpadku?

Poslední hlášení od výrobce pochází z 15. 1. 2026. Výroba je oficiálně zahájena od 16. 2. 2026.

Jaký je unikátní kód pro lék PARACETAMOL AGMED?

Lék má kód 0255847. Podrobnosti o kódu naleznete zde.

Kolik balení léku PARACETAMOL AGMED se v minulosti vydalo na recepty na území ČR?

Zobrazit spotřebu léku na recept

Kolik balení léku PARACETAMOL AGMED se v minulosti vydalo na žádanky na území ČR?

Zobrazit spotřebu léku na žádanky

PODOBNÉ PŘÍPRAVKY:

Poslední aktualizace stránky proběhla 03. 05. 2026

cross-circle