Ne, lék nelze získat bez receptu.
Ne, nemá.
Předepsání není podmíněno lékařskou specializací.
Paracetamol (10 mg), dihydrát sodné soli ibuprofenu (3,85 mg), ibuprofen (3 mg), mannitol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, monohydrát cystein-hydrochloridu, roztok hydroxidu sodného, kyselina chlorovodíková, voda pro injekci (1 ml). Další informace o složení lze nalézt v SPC, bod 6.1.
Lék je v ATC skupině N02BE51 - PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK. Léky se stejnou účinnou látkou naleznete zde.
Medochemie Ltd., Limassol (CY)
Poslední hlášení od výrobce pochází z 2. 4. 2026. Výroba je obnovena od 2. 4. 2026.
Lék má kód 0260628. Podrobnosti o kódu naleznete zde.
Zobrazit spotřebu léku na recept
Poslední aktualizace stránky proběhla 03. 05. 2026