Ano, lék lze sehnat v lékárně i bez receptu.
Ne, nemá.
Předepsání není podmíněno lékařskou specializací.
Paracetamol (500 mg), kofein (25 mg), fenylefrin-hydrochlorid (5 mg), monohydrát terpinu (20 mg), kyselina askorbová obalená ethylcelulosou (38 mg), kyselina askorbová (30 mg), neznámá látka s kódem 5214, kukuřičný škrob, povidon, kalium-sorbát, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť sy, mastek, kyselina stearová. Další informace o složení lze nalézt v SPC, bod 6.1.
Lék je v ATC skupině N02BE51 - PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK. Léky se stejnou účinnou látkou naleznete zde.
OMEGA PHARMA a.s., Brno (CZ)
Informace od SÚKL nejsou k dispozici.
Lék má kód 0047711. Podrobnosti o kódu naleznete zde.
Zobrazit spotřebu léku na recept
Poslední aktualizace stránky proběhla 11. 03. 2025